Letní příměstské tábory

pro děti 3–10 let

Průvodci připravují tematický program s rozmanitými činnostmi na zahradě, louce, u potoka či v lese. Děti se mohou těšit na výpravy za zvířaty, na písně s kytarou, tvoření i vyrábění, na animační program a hry, na sportovní činnosti i odpočinek.

Program je připraven pro děti od 3 do 10 let. Starší děti do 15 let se mohou zapojit v roli pomocníků. Kapacita jednoho turnusu je 15 dětí.

Kontakt na koordinátora:
Monika Smyčková
tel.: + 420 733 708 054
e-mail: pruvodce@kpmalina.cz

Termíny:

10. 7. - 14. 7. 2023 

17. 7. - 21. 7. 2023

21. 8. - 25. 8. 2023

Cena: 2800,- Kč

Přihlášení

V případě zájmu vyplňte tuto nezávaznou přihlášku a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.

Pro koho jsou určeny dotované termíny?

Tábory jsou určeny pro rodiče (oba) pracující, evidované na úřadu práce, podnikající jako OSVČ nebo studující. Primárně jsou určeny pro rodiče s vazbou na Pobeskydí tj. zde bydlí nebo pracují, nebo jejichž děti navštěvují místní školu.

Co vše rodiče dokládají:

  • Přihláška (do 31. 5. 2022)

Další dokumenty (do 20. 6. 2022):

  • potvrzení o zaměstnání, studiu, evidenci na úřadu práce, potvrzení o zaplacené pojištění a evidenci jako OSVČ (pro OSVČ vystavuje příslušná okresní správa sociálního zabezpečení) - od obou rodičů, samoživitele dokládají čestné prohlášení,
  • smlouva o poskytnutí bezplatné služby hlídání dětí v rámci projektu,
  • monitorovací listy rodičů (od obou, samoživitelky pouze jeden, podepište i údaje po ukončení..., tj. uveďte dva podpisy na jednom monitorovacím listu),
  • nástupní list dítěte (donést v den nástupu),
  • potvrzení o docházce dítěte (potvrzujete podpisem docházku dítěte na tábor).

Upozorňujeme, že potvrzení o zaměstnání nebo z ČSSZ (případně potvrzení o studiu, evidenci na úřadu práce) musí doložit oba rodiče žijící ve společné domácnosti. Pokud v době příměstských táborů u Vás dojde ke změně musíte donést nové potvrzení (např. změníte práci, zaevidujete se na úřadu práce). Samoživitelky či samoživitelé dokládají čestné prohlášení, že jsou samoživitelé.

Dokumenty musí být doloženy v originále (nelze doložit kopie).

Dokumenty k vyplnění pro dotované termíny: