Reference

Co o nás říkají rodiče dětí?

Přemýšlím co napsat, jak poděkovat, ale to by vydalo na knihu, protože moje pocity a dojmy jsou barvité, detailní, snad splněný sen. Už jen samotné umístění, kdy z jedné strany vidím pasoucí se zvířata, na druhé straně louku, z které se dostanu do lesa. Hory a přitom i rodinné domky. Líbí se mi společný čas, plánované posezení, zvelebování prostoru nebo chvíle, kdy se náhodně, příjemně zapovídáme. Cítím se u vás opravdu dobře, na dětech jsou obrovské pokroky a to jste dokázali tím, že dáváte dohromady skvělé bytosti, které nám věnují kus sebe. Děti se k vám vyloženě těší. Nepotřebuji se jich ptát, jak jste se měli ve školce. Vidím, co všechno ví a umí, jak se k sobě chovají. Vše začíná doma a u vás se to podpoří a dál rozvíjí. Čas strávený u vás je pro mé děti největším přínosem.

Marika B.

Zkusili jsme E. dávat do Maliny na jaře na jeden až dva dny a po obědě ji vyzvedávali. Nevěděli jsme jak na nové prostředí zareaguje ve dvou a půl letech. Díky přátelskému přístupu všech tet ve školce si naše malá postupně zvykla a my byli rádi, že má spoustu nových kamarádů a zážitků. Pro další školkový rok jsme se rozhodli pro 4 dny v týdnu a E. tam velmi ráda i přespává po obědě. Jelikož je velmi aktivní, tak jí různé tvůrčí aktivity v Malině vyhovují, stejně tak, jako lítání a blbnutí venku a v lese. Na E. vidíme, že Malina funguje jak má, moc se jí tam líbí a na další den s jejími kamarády se těší, což je ta nejlepší reference pro nás rodiče.

Jakub L.

Milé paní učitelky/tety, chtěla jsem Vám ze srdce poděkovat za práci, kterou s dětmi odvádíte. Jde vidět, ze ji děláte srdcem a pro ně. Ač T. chodí zatím do školky 1x týdně a má "speciální" vztah ke školce, mám možnost s Vámi prožít den a vidět Vás i děti nejen u připravených aktivit, ale i v běžném provozu. T. se teď do školky moc těší a líbí se mu tam, dozvídá se spousty nových, zajímavých věcí, o kterých se potom doma bavíme dál, protože ho prostě zaujaly a hlavně..., troufám si říct, že má i partu prima kamarádů. Pro mě jako rodiče není většího štěstí, než vidět své dítě spokojené a šťastné. Takže převeliké díky za Vás. Jsem ráda, že jsme Vás našli.

Veronika G.

T. nám doma pořád prednáší nějaké básničky a maminka je z toho pěkně na měkko. Dneska nechtěl jít domů po oběde, říkal, že chce zůstat ve školce.. děkuji!

Markéta C.

"Na školce se nám líbí individuální přístup, bezpečné prostředí, malý kolektiv a skvělí průvodci."

Milan Č.

"Jsme moc spokojeni se vzdělávacím a rozvojovým programem, vidíme na synovi, jak se neustále něco nového učí a že ho to baví. Moc se nám také líbí prostředí - školka jako taková i umístění v podhůří :)"

Marie P.

"Jsem velice vděčná, že dcera mohla strávit předškolní rok v Malině. Ráno se do školky těšila a je na ní vidět veliký pokrok a posun ve vědomostech, v schopnostech vyjadřování, samostatnosti a vztahu k přírodě. To, že ji ráno předávám na místo a lidem, kde je ráda a spokojená, je pro mne k nezaplacení."

Veronika K.

"Jsme rádi za úžasný prostor celé Maliny, jak venkovní vyžití na zahrádce, tak i stálé zázemí při nepřízni počasí. Skvělý přístup průvodců. Líbí se nám i možnosti návštěv různých farem a domácích zvířat v okolí. Vždycky se těšíme na týdenní souhrn aktivit (včetně fotek), které děti ve školce dělaly, jelikož se toho od dcery moc nedozvíme. Jsme s Vaší školkou moc spokojeni :)"

Hana B.

Školka Malina vytváří pro děti "přístav" s rodinným prostředím. Jsem ráda, že naše děti mohou navštěvovat školku s laskavým lidským přístupem. Když nám potom doma s nadšením vyprávějí zážitky z lesa, vracím se s nima opět do dětského světa, kde jsou každý den hrdinou jiného příběhu. Zároveň chci velmi poděkovat všem průvodcům, kteří den co den odvádí smysluplnou práci a děti získávají také spoustu užitečných poznatků.

Patricie K.